Yükleniyor

SIK SORULAN SORULAR

S1. Magic Break nedir?

Magic Break 16 yıl önce Boğaziçi Üniversitelilerce başlatılan, yıllar içinde önce İstanbul, sonra diğer şehirlerden ve yurt dışından festival severlerin katılımı ile genişleyen bir festivaldir. Katılımcılar evlerinden ve tüm streslerinden uzakta Antalya’da bir araya gelirler, 3 gün boyunca baharı kutlarlar. Bir çok farklı sahnede farklı müzik türlerinden dünyaca ünlü ve Türkiye’nin önde gelen müzisyenleri, Magic Break performansları için Antalya’da buluşurlar. Sınırsız açık büfe yeme-içme hizmeti ,yerli yabancı alkollü-alkolsüz içecekler festival kapsamında sınırsız ve ücretsizdir.Festival toplamda 3 gece 4 gün sürecek olup tüm fiyatlar konaklama dahil fiyatlardır.

2023 yılında festival 18.yılını kutlayacak olup 20-23 Nisan tarihlerinde Antalya'da gerçekleşecektir.

S2. Katılım tercihleri ve fiyatlar nedir?


Fiyat bilgisi çok yakında paylaşılacaktır.

S3. Nasıl rezervasyon yaparım?

Rezervasyonlar magicbreaktr.com rezervasyon sekmesinden yapılabilir. Rezervasyonu tamamlamak için katılım şartlarına uygun olmanız gerekmektedir. Rezervasyon formundaki katılım şartlarını kontrol ediniz. İlk olarak rezervasyon formunda otelin adı, oda tipi  seçiniz. Sonra aynı sayfada cinsiyet, ad-soyad, telefon, e-mail adresi, TC kimlik numarası, doğum tarihi, üniversite ve ödeme şeklini aynı odada kalacaklar için tek bir sayfada doldurun. Bütün bilgiler girildikten sonra onay butonuna basınız. Aynı odada kalan herkes için 12 haneli tek bir rezervasyon kodu göreceksiniz. Bütün ödeme planları (nakit, havale/EFT, kredi kartı) onay e-mailinde yer alacaktır ve rezervasyon formunda belirttiği üzere katılımcının e-mail adresine gelecektir. Rezervasyonu tamamlamak için ödeme 4 gün içinde yapılmalı ve rezervasyon formundaki bütün boşluklar doldurulmalıdır. 4 gün içinde ödenmeyen odaların rezervasyonları otomatik olarak düşecektir.

Ödemenizi tamamlamak için rezervasyon esnasında girilen mail adresine gelen ödeme bilgilerine istinaden ödemenizi tamamlayabilirsiniz.Kredi kartı ile ödeme yapmak için şimdi öde butonuna tıklayabilir, havale-eft için hesap numaralarına ödemenizi yapabilirsiniz.

 • Havale ve EFT ödemeleri gezi makinesi hesaplarına
 • Nakit ödemeler ofis veya yetkili satış noktalarına
 • Kredi kartı ödemeleri için onay e-mailindeki link veya Gezi Makinesi ofisi
 • Kredi kartı ödemelerinde %5.5 faiz uygulanmaktadır.
 • Taksitli ödemelerde %9.5 faiz uygulanmaktadır.
 • Taksitli ödemeler için mail order ile ödeyebilir,ofisimize gelebilir yada tek çekim olarak ödeme yaptıktan sonra bankanız ile görüşüp taksitlendirebilirsiniz.

S4. Festival otellerinin konumu nedir?

Otelimiz Antalya bölgesinde olup Antalya Havalimanına 50 km, Belek şehir merkezine 30 km mesafede yer almaktadır.
 

S5. VIP konaklama nedir? Suit oda var mı?

Villa ve suit odalar için lütfen bizimle iletişime geçiniz

S6. Otobüs ulaşımı

 • Gezi Makinesi otobüsleri ile İstanbul  dan direkt otellere gidiş-dönüş ulaşım sağlanmaktadır.
 • Otobüs rezervasyonu websitesindeki rezervasyon bölümünde bulunan otobüs ulaşımı sayfasından yapılmaktadır.
 • Otobüs ulaşımı ödeme adımları için festival paketinde geçerli olan adımlar geçerlidir.

S7. Antalya Havalimanı Transferi

 • Antalya Havalimanı'ndan otellere gidiş yönünde 5 Mayıs'da sabah saat 08:00'den itibaren yarım saatte bir gidiş-dönüş yönünde 8  Mayıs'da 04:30'dan itibaren yarım saatte bir sürekli transfer sağlanacaktır.
 • Bu bölümde herhangi bir ödeme yapılmaz, ödeme araç içinde yapılacaktır.
 • Gidiş transferi için web sitemizin rezervasyon bölümünden rezervasyon yapmanız gerekmektedir.
 • Dönüş transferleri için otel içinde resepsiyon yanında kurulacak info desk'te uçuş bilgileri ile rezervasyon yapılabilecektir.

S8. Otopark

Kendi araçları ile gelecek katılımcılar için tesis otoparkını ücretsiz olarak kullanabilirler.

S9. Festival otelinde konaklamadan katılım olabilecek mi?

Festival oteli dışında konaklayarak festivale katılım mümkün değildir. Dileyen katılımcılarımız kamp bileti satın alarak festivale katılabilirler.

S10. 18 Yaş altı katılabilir mi?

18 yaşını doldurmamış kişiler etkinliğimize katılım gösteremez.

S11. Otellere bir gün erken girmek veya bir gün erken çıkmak mümkün müdür?

 • 1 gün önceden 4 Mayıs tarihinde giriş yapmak,1 gün sonra 9 Mayıs tarihinde çıkış yapmak mümkündür,iletişime geçiniz

S12. Etkinlikler ücretli mi ? Ücretli olan hizmetler neler?

Festival biletine etkinliklere katılım, ultra her şey dahil konsept dahilinde satın alınan gün gece kadar konaklama ve satın alınan gün boyunca açık büfe yemek ve sınırsız alkol ücretsizdir. Festival boyunca kurulacak olan ekstra barlardaki premium içkiler, emanet dolabı, oda servisi, sağlık hizmeti, masaj, motorlu su sporları ücretlidir.

S13. Alanda sağlık ekibi olacak mı?

Organizasyon boyunca 24 saat sağlık ekibi hazır bulunacaktır.

S14. Katılım-iptal-uzaklaştırma şartları nelerdir?

 • Rezervasyon formuna girilen bilgiler esas alınacağından bu forma girilen yanlış ya da hatalı bilgilerden doğacak olan aksamalarda Gezi Makinesi sorumlu tutulamaz.
 • Katılımcı rezervasyon bilgi değişikliklerini en geç 21 gün kala Gezi Makinesi'ne bildirmekle yükümlüdür.
 • Yanlış, eksik, geç bildirilen bilgiden kaynaklı oluşabilecek problemlerde Gezi Makinesi sorumlu tutulamaz.
 • Erken rezervasyon biletlerinde iptal yapılmamaktadır. 14 Mayıs 2022'e kadar yapılan iade taleplerinde %100 , 21 Mayıs'a kadar ise %50 iade yapılmaktadır.28 Nisan'dan sonra iade yapılmamaktadır.İade 30 takvim günü içerisinde gerçekleşir.
 • Katılımcı otele check-in yaparken kimlik fotokopisi vermeyi kabul eder.
 • Rezervasyonun tamamlanması için ödemenin tamamının gerçekleşmesi gerekmedir.
 • Rezervasyon formu girildikten sonra 4 takvim günü içerisinde tüm ödemesi tamamlanmayan odaların rezervasyonları otomatik olarak iptal olur. İptal olan odada ödenen tutar var ise iade ödemesi iade şartlarınca yapılır.
 • 28 Nisan 18:00'den itibaren tüm mazaretler dahil olmak üzere ödemenin iadesinin talep etmeyeceğini kabul eder.
 • İptal olan odaların yeni katılım talebi halinde Gezi Makinesi kontenjan garantisi veremez.
 • Ödemesi tamamlanmış rezervasyonlarda PNR koduna sahip katılımcılar bu kodu bir başkasına devredemeyeceğini kabul eder.
 • Aynı odada konaklayacak kişi sayısı veya kişilerin değişmesi halinde yeni bir oda rezervasyonu girilmelidir. Bu yeni oda rezervasyonunda katılımcılar yeni PNR'a sahip olacaktır. Bir önceki PNR kodları ile ödeme yaptılarsa o ödemenin yeni PNR'a devredilmesi için yeni rezervasyonunun yapıldığı günden sonra 4 takvim günü içinde [email protected]'a bilgilendirme e-mail'i atacaklarını kabul ederler. Bu bilgilendirmenin belirtilen tarihe kadar yapılmaması halinde bir önceki PNR ile olan ödeme yukarıda belirtilen iptal şartlarınca iade edilecektir.
 • Rezervasyon esnasında belirtilmeyip daha sonradan After yada Pre tercihi seçmek isteyen katılımcılar en geç 28 Nisan 2022 16:00'ya kadar [email protected]'a bilgilendirme e-maili atmayı kabul eder.
 • Rezervasyon ve ödeme yapmanız size Magic Break katılım garantisi vermemektedir. Gezi Makinesi'ne bağlı Magic Break kitle yönetimi ekibi en geç 15 gün içerisinde size para iadesi yaparak sebep belirtmeksizin rezervasyonuzu iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Sadece erkek katılımcılardan oluşan arkadaş gruplarının rezervasyonları kabul edilmeyecektir.Ücreti ödemiş osa dahi iade yapılıp rezervasyonu iptal edilecektir.
 • Otobüs kalkışından itibaren organizasyon akışını aksatabilecek herhangi bir uygunsuz yada illegal bir davranışta bulunanlar ücret iadesi yapılmadan organizasyon alanında uzaklaştırılırlar. Gerekli görüldüğü takdirde yasal işlem başlatılır.
 • Katılımcı organizasyon alanında veya kendi odasında meydana getirdiği hasarları kabul eder.
 • Gezi Makinesi etkinlik öncesinde veya esnasında uygun görmediği kişileri ücretleri iade edilmek koşuluyla etkinlik alanına almama/etkinlik alanından çıkarma hakkını saklı tutar.

Covid-19

.