Magic is loading...

MAGIC BREAK HAKKINDA

hakkinda.jpg

Alıştığınız ufukların ötesinde, sonsuz bir olasılıklar dünyası sizi bekliyor…

 

Her bahar, dünyanın dört bir yanından binlerce elektronik müzik tutkunu, veya Magic Break evrenindeki isimleriyle ‘Magician’lar; sanata, müziğe ve özgürlüğe olan ortak aşklarını kutlamak için Antalya’da bir araya gelir.

 

İleri görüşlü elektronik müziğin ve ufuk açıcı estetik deneyimin buluşma noktası olan Magic Break, Akdeniz’in en büyük bahar festivali olarak parçası olmak ve içlerinde kendi yolunuzu yaratmak isteyeceğiniz büyülü hikayeler içerir.

 

2005 yılında bir öğrenci festivali olarak başlayan Magic Break’in popülaritesi kısa zamanda hızla yayıldı ve günümüzde dünyanın dört bir yanından uluslararası sanatçıların ve katılımcıların coşkuyla tercih ettiği bir festival haline geldi.

 

Magic Break evreni ve etkinliğin dünya çapında kabul gören itibarı, festival deneyiminin üzerinde yükseldiği iki temel değere dayanıyor. Bunlardan ilki, orijinal Woodstock ruhuna saygıyla korunan ‘barış, sevgi ve müzik’ temelleri. İkincisiyse; müzik, tasarım ve teknolojinin kesişimini vurgulayan yüksek sanatsal standartlar.

Magic Break, en üst seviyedeki uluslararası ve lokal sanatçıları tek bir mükemmel mekanda bir araya getirirken bu deneyimi, tüm duyuları ve katılımcıların hayal güçlerini harekete geçiren sanatsal enstalasyonlarla desteklemeyi de önceliklendiriyor.

 

Kusursuz bir line-up ve büyüleyici his ve görünümlere ek olarak, festival katılımcıları ayrıca sınırsız yiyecek ve bira dahil içeceklere ücretsiz erişime sahip.

Hayatın tekdüzeliğinden birkaç değerli gün için uzaklaşabilmenin sırrı biraz da burada yatıyor.

 

Magic Break programı her yıl; dans gösterileri, eğlenceli yarışmalar, spor etkinlikleri, su sporları, plaj aktiviteleri, oyunlar, atölyeler ve en sevdiğiniz DJ’ler ya da diğer Magician’larla buluşabileceğiniz heyecan verici oda partileri gibi çok sayıda festival etkinliğiyle zenginleşiyor.

 

Bu okuduğunuz satırları, Magic Break’in herkese iyi hissettiren atmosferinde buluşmak için bir işaret kabul edin.

Hemen rezervasyonunuzu tamamlayın ve elektronik müzik, ilham ve mutlulukla dolu büyülü bir hafta sonunda bize katılın!